Mile dla Oli

Ola urodziła się w 35 tygodniu ciąży. Kilka tygodni za wcześnie, jednak po porodzie otrzymała 10 punktów w skali Apgar. Dołączyła do kochającej rodziny, w której było już trzech braci. Niestety już drugiego dnia lekarze zauważyli, że z dziewczynką dzieje się coś niepokojącego. Po przeprowadzeniu serii badań wykryto u Oli wrodzoną wadę serca w postaci atrezji zastawki płucnej z ubytkiem przegrody międzykomorowej i kolateralami aortalno – płucnymi. W dalszej kolejności lekarze zdiagnozowali zespół Di George’a. To wada wrodzona spowodowana ubytkiem materiału DNA. U podłoża tej choroby leży utrata fragmentu chromosomu 22, co skutkuje brakiem ok. 50 genów. W wyniku chorób Ola nie rozwija się prawidłowo fizycznie. Ma zaburzenia rozwoju psychoruchowego. 

Bardzo chciałem zaangażować się w szeroką pomoc małej Aleksandry wsparłem tym czym mogłem najlepiej. We wrześniu 2020 miały miejsce aukcje „Mile dla Oli” na których można było wylicytować trening na mini 6.50 –  POL 961.

Czterech śmiałków : Natalia , Marcin, Mateusz i Marcin nie skąpiło grosza by pomóc w potrzebie. To właśnie oni pokazali, że możemy razem żeglować  wspólnym kursem i pomagać potrzebującym.

Ola przeszła operacje serca w klinice w Austrii w Linz, gdzie nadal przebywa na oddziale intensywnej terapii. Leczenie Oli nie kończy się na tej Postanowiłem wesprzeć. Ola przeszła operacje serca w klinice w Austrii w Linz, gdzie nadal przebywa na oddziale intensywnej terapii. Leczenie Oli nie kończy się na tej operacji, gdyż w przyszłym roku czeka ją kolejny zabieg.

Możesz być na bieżąco przez fanpage na Facebooku
Może pomóc poprzez LICYTACJE
Możesz obserwować nas na INSTAGRAMIE

Mile dla Oli
Tagged on:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: