Partnerzy

Współpracuję z wieloma wspaniałymi ludźmi oraz firmami zajmującymi się rynkiem żeglarskim. Dziękując im za zaufanie zachęcam do odwiedzenia ich stron i kontaktu.

Partnerzy :

H+H Polska

H+H Polska  należy do duńskiej Grupy H+H, wiodącego producenta elementów ściennych z betonu komórkowego i silikatów w Europie. Na rodzimym rynku firma jest obecna od 2006 r.  konsekwentnie ugruntowując swoją pozycję, dostarczając kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i silikatów. Na ten sukces pracuję ponad 800 osób oraz 13 zakładów produkcyjnych, w tym 6 zajmujących się produkcją betonu komórkowego i 7 specjalizujących się w wyrobach silikatowych. Klienci otrzymują kompleksowe oferty produktowe wysoka jakość obsługi transakcji. H+H Polska buduję ze mną sukces mojego przedsięwzięcia,

Miasto GDAŃSK

Miasto GDAŃSK – Morze możliwości oraz miasto wolności. Jako morska stolica polski Gdańsk wspiera mnie w działaniach na wodzie jak również na lądzie. Jako urodzony gdańszczanin jestem zaszczycony sławiąc imię Gdańska na morzach i oceanach świata.

Contender Sailcloth

Contender Sailcoth – od 1986 roku dostarcza żeglarzom na całym świecie (również i mi) pełny asortyment tkanin do wszystkich rodzajów żagli. Materiały tkane z wykorzystaniem przędzy Fibercon® stworzone do regat oraz turystyki stanowią wzór do naśladowania. Wielu żeglarzy i żaglomistrzów uważa, ze Contender dostarcza najlepsze na świecie tkaniny do produkcji żagli pełnowiatrowych oraz paralotni. Polecam Materiały ze stajni Contender !

.

Marine Works – Comfort on Board

Marine-Works

Marine Works – Inżynieria, Innowacja, Integracja ! Panowie z Marine Works wspierają technicznie cały sektor MARINE. Począwszy do małych jachtów żaglowych przez luksusowe jachty motorowe na dużych statkach kończąc. Swoją prace opierają o wybitnych specjalistów w zakresie projektowania oraz doświadczenie zebrana podczas ponad trzynastoletniej działalności. Marine Works wspiera mnie w zakresie dostawy elementów systemu elektryki ze stajni Whisper Power. Kompleksowe i szybkie działanie ? – Tylko Marine Works !

Navinord Marine Electronics

Navinord Marine Electronics – jeden z najlepszych specjalistów w zakresie elektroniki i elektryki morskiej od jachtów żaglowych przez żaglowce do dużych jednostek transportowych / handlowych w EUROPIE. Pierwszy w Polsce certyfikowany instalator NMEA 2000. Synonimem nazwy firmy jest solidność, rzetelność, odpowiedzialność i profesjonalizm. Chcesz zapomnieć o problemach z elektroniką i elektryką ? Zatrudnij Navinord !

W Może

W Może – wydawnictwo stworzone przez żeglarzy dla żeglarzy. Poprzez promowanie autorów których, pasją jest żeglowanie i kultura morska dostarczają czytelnikowi wysokiej jakości treści. Zarówno poradników i książek szkoleniowych po relację z wypraw i regat. Jeżeli myślisz o wydaniu powieści, relacji, opowieści lub innej treści związanej z tematyką morską lub żeglarską chwytaj za telefon i dzwoń. W Morze to ludzie z pasją i szerokimi horyzontami !

Spomasz Pleszew S.A.

SPOMASZ PLESZEW S.A. – Najwyższej jakości urządzenia posiadają kompletną automatykę prowadzonych procesów, każdorazowo dostosowywaną do wymagań klienta. SPOMASZ PLESZEW S.A. zawsze dostosowuję się do wymagań technicznych klienta które spełniają najwyższe standardy. Wewnętrzny system zapewnienia jakości oparty na normie ISO 9001:2000 zapewnia najwyższy poziom jakości wykonania. Własne laboratorium badawczo – rozwojowe daje klientom możliwość przebadania swoich technologii na miejscu, przed złożeniem zamówienia. Kładziemy duży nacisk na rozwój i doskonalenie. Aby wdrażać tylko dobre i przetestowane rozwiązania, od wielu lat współpracujemy z jednostkami badawczo – naukowymi. Spomasz to przede wszystkim ludzie z pasją do tworzenia nowych rozwiązań podejmujący najtrudniejsze wyzwania projektowe.

Port GDYNIA S.A.

Port Gdynia – jest nowoczesnym portem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze ładunków drobnicowych, w tym głównie zjednostkowanych, przewożonych w kontenerach i w systemie ro-ro, w oparciu o rozwiniętą sieć połączeń multimodalnych z zapleczem, regularne linie żeglugowe bliskiego zasięgu oraz połączenia promowe (terminal promowy). Gdyński port jest ważnym ogniwem VI Korytarza Transeuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T. Nowe wyzwania technologiczne, ekologiczne i gospodarcze determinują potrzebę dalszych zmian w funkcjonowaniu portu gdyńskiego. Realizacja sformułowanych w Strategii kierunków rozwoju ma umożliwić Gdyni utrzymanie charakteru portu uniwersalnego, zdolnego do obsługi największych statków zawijających na Bałtyk i kluczowego węzła transportowego w europejskim korytarzu transportowym Bałtyk- Adriatyk. Port GDYNIA to żywa historia wiążąca Polskę z morzami i oceanami świata. Dzięki tym ludziom obsługa transportowa statków stoi na najwyższym światowym poziomie

DELTA S.J

Od ponad 20 lat firma z powodzeniem zajmuje się handlem oraz przerobem złomu stalowego i metali kolorowych. Jesteśmy doświadczonym dostawcą metali dla przemysłu metalurgicznego w Europie oraz Azji.
W trosce o klienta oraz w wyniku stałego procesu ulepszania i rozwoju oraz walki o pozycję na rynku metalurgicznym Delta wprowadziła system jakości oparty na normach ISO 9001, a sam certyfikat został przyznany przez jednostkę wdrożeniową TÜV Management Service GmbH.
Nowoczesne maszyny i urządzenia umożliwiają nam wyselekcjonowanie złomu metali nieżelaznych pod względem składu chemicznego z dokładnością do 0,001 % zawartości jednego pierwiastka. Naszą dewizą jest profesjonalizm w działaniu, doświadczenie w pracy z metalami, poważne i kompleksowe podejście do partnerów biznesowych oraz siła finansowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *